Meie missioon

Meie missioon on luua noortele head tingimused füüsilise, vaimse ja emotsionaalse tervise tugevdamiseks.

Projekti eesmärgiks on väärtustada noorte seas tervislikku ja aktiivset eluviisi, tugevdada nende immuunsüsteemi, arendada suhtlusoskusi ja meeskonnas toimimise oskust. Laager pakub noortele meeskonnatöö kogemusi, rohkelt liikumisvõimalusi, sporti ja põnevaid üritusi. Iga uus päev laagris pakub uusi teadmisi, kogemusi, seiklusi ja palju uusi sõpru.

Laagris veedetud suvepäevad on suurepäraseks võimaluseks taastada tervist, saada meistriks ühel või mitmel spordialal, panna ennast proovile meeskondlikes ja loomingulistes ettevõtmistes.

Sind ootavad kauni Nõva imelised valged laulvad liivarannad ja sinine merevesi, männimetsad, suur hulk huvitavaid meelelahutusvõimalusi, põnevaid seiklusi ning uued sõbrad erinevatest riikidest üle maailma! Siin ei hakka Sul kunagi igav, sest 10-päevane laagriprogramm sisaldab rohkelt tegevusi: ekskursioonid, treeningud ja spordimängud saalis
või rannas, paintball, orienteerumine metsas ja merel, vibulaskmine, jalgrattamatkad, discgolf, lauatennis, ratsutamine, erinevad veespordi võimalused, seikluspargi külastamine, Eesti rahvuskultuuri õhtu (laul ja tants), rahvamängud, saun mererannas.

Meie laagrit külastavad lapsed ja noored erinevatest riikidest üle
maailma, tänu millele saad boonusena praktiseerida erinevaid keeli — inglise, saksa, hispaania, itaalia ja prantsuse keelt, ning leida uusi sõpru üle maailma!